Laster Arrangementer

Dette arrangementet har funnet sted

Skjermbilde 2026-03-10 kl. 11.15.05

Kl. 11:00 - 17:00

Pop-up: Bakeverk & spiselig kunst!

Torget, midt i Mathallen

Pop-up: Glutenfritt & laktosefritt bakeverk!

Møt Bach’eri på deres pop-up i Mathallen 🍰
14.–15. mars kommer Bach’eri til Mathallen med en stand full av fristende kaker. Alle bakevarene er både glutenfrie og laktosefrie, så ta turen innom for noe søtt og godt!
Mellom kl. 12:00 og 14:00 kan du også male ditt helt eget kunstverk på et kakestykke. Her bytter vi ut lerret med saftige kakestykker og maling med fargerik, spiselig dekor.
NB: Kun 100 kakestykker til per dag, så her gjelder det å være tidlig ute før «galleriet» blir utsolgt!
Sted: Mathallen Oslo
Tid: Standen er åpen 11:00–17:00 (eller til det er tomt)
Aktivitet: Mal på kake fra kl 12:00 -14:00.
Hvor: Du finner pop-up standen midt på Torget i Mathallen.
Allergi: Alt er glutenfritt og laktosefritt.
Velkommen innom! 🎨🍰

Her skjer det:

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Franske smaker

På dette kurset jobber vi med råvarer og teknikker sentrale i fransk mat - som bla. bouillabaisse, ørret meunière, andeconfit og crêpes suzette.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Biff og bayer

Lær forskjellen på ulike stykningsdeler av storfe og tilberedningsmetoder. Lag den ultimate biffen sammen med øl som passer til.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

To generasjoner – sushi

To generasjoner sushikurs er en super aktivitet der barn med foreldre, større søsken, besteforeldre eller en annen voksen kan leke seg litt på kjøkkenet.