Laster Arrangementer

Dette arrangementet har funnet sted

Skjermbilde 2026-03-04 kl. 10.32.34-kopi

Kl. 16:00 - 20:00

Fredags Følelsen – Dj og god stemning i hallen

Torget, midt i Mathallen

Fredagsfølelsen ✨🪩

Start helgen hos oss med beats, bites og god atmosfære. Ta en matbit, møt venner, familie eller kolleger – og nyt fredagsstemningen.

Hver fredag fremmover samles vi på Torget i Mathallen hvor Rampen Bar står for drinkene, og DJ William sørger for gode beats og stemning i hallen.

Et perfekt stopp før kvelden fortsetter videre. Vi sees!

Her skjer det:

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Vegetar verden rundt

Et deltagende kokkekurs sammen med Kulinarisk Akademi hvor du får veiledning gjennom flere retter uten kjøtt og fisk fra rundt omkring i verden.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Gatemat / Street food 2.0

Det populære kurset «Streetfood» har vært en kjempesuksess hos Kulinarisk Akademi helt siden starten. For å gi tidligere deltagere mulighet til å lære enda mer om denne spennende matstilen har de nå utviklet et nytt kurs med helt nye retter.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Franske smaker

På dette kurset jobber vi med råvarer og teknikker sentrale i fransk mat - som bla. bouillabaisse, ørret meunière, andeconfit og crêpes suzette.