Laster Arrangementer

Dette arrangementet har funnet sted

Gatemat KA

Kl. 13:00 - 16:30

Gatemat / Street food 2.0

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

1750

Det populære kurset «Streetfood» har vært en kjempesuksess hos Kulinarisk Akademi helt siden starten. For å gi tidligere deltagere mulighet til å lære enda mer om denne spennende matstilen har de nå utviklet et nytt kurs med helt nye retter. Enten du har vært på streetfoodkurset deres tidligere eller nettopp har fått øynene opp for denne mattrenden vil du kunne lære nye, spennende retter og oppleve mange gode smaker!

Les mer om kurset «Gatemat» her.

Her skjer det:

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Mexicanske tacos

Taco er en rett som kan varieres i det uendelige når man først har kontroll på hovedingrediensene. Kulinarisk Akademis kokker lærer deg hvordan du enkelt kan lage hjemmelaget taco helt fra bunnen av, uten noen ferdigprodukter.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Riesling og dimsum

Bli med på en smakfull reise basert på det kantonesiske kjøkken og smak på den allsidige og aromatiske druesorten Riesling.

Kulinarisk Akademi, 2. etasje i Mathallen

Gatemat / Street food 2.0

Det populære kurset «Streetfood» har vært en kjempesuksess hos Kulinarisk Akademi helt siden starten. For å gi tidligere deltagere mulighet til å lære enda mer om denne spennende matstilen har de nå utviklet et nytt kurs med helt nye retter.